THY ve Pegasus, Ramazan Bayramı içiatili için ek seferler düzenliyor

THY ve Pegasus, Ramazan Bayramı tatili süresince yolcuların taleplerini karşılamak için ek seferler düzenliyor. THY, 6’sı AJet’in olmak üzere toplam 85 ek sefer planlarken, Pegasus ise 9 günlük süre boyunca 132 ek sefer gerçekleştirecek. Özellikle yurt içi destinasyonlarda Adana, Van ve İstanbul’a yoğun ilgi var. Yurt dışında ise Kıbrıs’ın yanı sıra Venedik, Saraybosna ve Milan gibi şehirler öne çıkıyor.

THY (Türk Hava Yolları), Ramazan Bayramı tatili için mevcut uçuşlarının yanı sıra bir dizi ek sefer planladı. Bugünden itibaren 14 Nisan’a kadar 85 ek sefer düzenlenecek, bunlardan 6’sı AJet tarafından gerçekleştirilecek. Şirket, yolcu ve istasyonlardan gelen taleplere göre ek seferlerde güncellemeler yapacak.

Pegasus Hava Yolları ise 9 günlük Ramazan Bayramı tatili süresince yurt içi ve dışı seferlerini artırdı. Toplamda 15 Nisan’a kadar 132 ek sefer düzenlenecek.

Pegasus’un yurt içi seferlerinde en yoğun talep, İzmir çıkışlı uçuşlarda Adana, Trabzon, Rize, Şanlıurfa ve Dalaman gibi noktalara oldu. İstanbul merkezli iç hat uçuşlarında ise en yoğun talep, Van, Muş, Batman, Bingöl, Mardin, Erzurum, Adana ve Diyarbakır gibi şehirlere yönelik oldu.

Yurt dışı hatlarda ise Pegasus yolcularının en çok tercih ettiği destinasyonlar arasında Kıbrıs’ın yanı sıra Venedik, Saraybosna, Üsküp, Bolonya, Milan, Paris, Roma, Belgrad, Madrid, Barselona, Hurgada ve Şarm el-Şeyh bulunuyor.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir